Stamping - 10 technik razítkování
 • Místo: Emi škola v Praze
 • Instruktorka: Olga Budějská
Tento kurz je pro ty, kteří
 • 1
  Chtějí získat zajímavou tvůrčí profesi
 • 2
  Už pracují v oboru manikúry a chtějí získat EU certifikát
 • 3
  Chtějí se naučit, jak udělat manikúru sami sobě
Připojte se k nám na nezapomenutelný kurz razítkování nehtů! Naše školení vám přinese 10 různých technik razítkování, které vám pomohou vytvořit úžasné a originální designy na nehtech.
Kurz pro manikérky
Od začátečnic po profesionálky
Tento kurz je speciálně navržen pro manikérky, které chtějí rozšířit své dovednosti a přinést svým klientkám ještě více kreativity a stylu. Naučíte se, jak správně používat razítka, jak vytvářet různé vzory a motivy a jak je kombinovat s dalšími technikami nehtového designu.
Instruktora Olga Budějská vás provede každým krokem a poskytne vám užitečné tipy a triky, které vám pomohou dosáhnout profesionálních výsledků. Nezáleží na tom, zda jste začátečnice nebo pokročilá profesionálka, tento kurz je pro vás!
Přijďte se inspirovat, naučit se nové techniky a navázat kontakty s dalšími nadšenými manikérkami. Získejte nové dovednosti, které vám pomohou vytvořit neuvěřitelné nehtové designy a zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu.

Nebuďte pozadu a zarezervujte si své místo na našem kurzu razítkování hned teď! Těšíme se na vás a na společné objevování světa razítkovaní
Zvyšováním svých dovedností a rozšířením znalostí zvyšujete svou konkurenceschopnost.
Recenze
Vyplňte náš dotazník a získejte BONUS při první platbě