BONUSOVÝ SYSTÉM PRO KLIENTKY EMI
Zaregistrujte se do bonusového systému
Přihlášením souhlasíte s naší zásadou ochrany osobních údajů.
Bonusový systém
Vítejte na stránce Bonusového systému pro naše stávající klientky! Jsme rádi, že jste součástí naší komunity a chceme vám poděkovat za vaši loajalitu a podporu. S naším novým bonusovým systémem máte možnost stát se VIP klientkou a získat skvělou odměnu.
Jak funguje náš bonusový systém?
Cílem je dosáhnout stanoveného obratu
30 000 Kč / 1 160 € (pouze na produkty) v období od 01.01.2024 do 30.06.2024. Pokd splníte tento obrat, získáte skvělou odměnu - profesionální kombinovanou LED/UV lampu od značky EMI. Tato lampa je vysoce kvalitní a umožní vám dosáhnout perfektního vzhledu svých nehtů.
Odečítání do konce akce
Naše akce probíhá každých 6 měsíců! Nezmeškejte tuto příležitost!
Dny
Hodiny
Minut
Sekundy
Každý nákup bude přičítán k vašemu obratu a přibližovat vás k dosažení cílové částky.
Jakmile dosáhnete obratu 30 000 Kč (pouze produkty), odměna je vaše! Váš účet bude aktualizován a obdržíte profesionální kombinovanou LED/UV lampu EMI.
Co znamená být VIP klientkou?
Jako VIP klientka budete mít přístup ke speciálním výhodám a bonusům, které jsou vyhrazeny pouze pro naše nejcennější zákaznice. Budete mít přednostní přístup k novým produktům, exkluzivní slevy a další zajímavé nabídky, které vám usnadní a zpříjemní váš nákupní zážitek u nás.
Prosím, vyplňte následující údaje do registračního formuláře:
Nezapomeňte se zaregistrovat do našeho bonusového systému a začít sbírat své bonusy již dnes! Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat